| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 2307 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Pendant Oval şekilli bakır E12 ampul tabanı şamdanı asılı tavan ışığı
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Ürün Boyutu | 17.5 çap x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 60*60*50cm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket birçok modern üretim hattına sahiptir., güçlü bir kapasiteye sahip; şirket, deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ile teknik olarak güçlüdür;Mükemmel bir pazarlama ekibimiz ve nispeten tam bir yurtdışı hizmet ağı (örneğin, Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri var.Lojistik, satış sonrası, vb.) OEM ve ODM müşterilerine yönelik toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme gibi işletmeler için.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 2307 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Pendant Oval şekilli bakır E12 ampul tabanı şamdanı asılı tavan ışığı
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Ürün Boyutu | 17.5 çap x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 60*60*50cm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket birçok modern üretim hattına sahiptir., güçlü bir kapasiteye sahip; şirket, deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ile teknik olarak güçlüdür;Mükemmel bir pazarlama ekibimiz ve nispeten tam bir yurtdışı hizmet ağı (örneğin, Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri var.Lojistik, satış sonrası, vb.) OEM ve ODM müşterilerine yönelik toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme gibi işletmeler için.