| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | ym-312944 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $299.99-399.99 |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı (CCT) | Özelleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Gövde Malzemesi | Yeşim |
| Garanti | 3 Yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Abajur Malzemesi | Yeşim |
| Renk Geriverim İndeksi (Ra) | 90 |
| Kendin Yap Desteği | Evet |
| Lamba Işıksal Akısı | 95 lm/w |
| Kullanım Ömrü | 50.000 Saat |
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | ym-312944 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $299.99-399.99 |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı (CCT) | Özelleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Gövde Malzemesi | Yeşim |
| Garanti | 3 Yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Abajur Malzemesi | Yeşim |
| Renk Geriverim İndeksi (Ra) | 90 |
| Kendin Yap Desteği | Evet |
| Lamba Işıksal Akısı | 95 lm/w |
| Kullanım Ömrü | 50.000 Saat |