| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1008 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $314-326 |
| Gövde Malzemesi | Kristal |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 3 Yıl |
| Dimmer Desteği | Evet |
| Işık Kaynağı | LED |
| Abajur Malzemesi | Kristal |
| Ürün Ağırlığı | 85 kg |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Kurulum | Monteli |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Menşe Yeri | Çin, Guangdong |
| Model Numarası | yihaowo-1006 |
| Gövde Rengi | Kristal |
| Kendin Yap Desteği | Evet |
| Uygulama | Oturma Odası |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Güç Markası | Diğerleri |
| Işık Akısı | 4800 lm |
| Karton Başına Birim | 1 |
| Renk Geriverim İndeksi (Ra) | 80 |
| Kullanım Ömrü | 30.000 saat |
| Işın Açısı | 360° |
| Aydınlatma Çözümleri Hizmeti | Proje Kurulumu |
| Ücretsiz Numune | Hayır |
| Ampul Tabanı | LED |
| Logo/Grafik Tasarım | Lazer Baskı |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1008 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $314-326 |
| Gövde Malzemesi | Kristal |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 3 Yıl |
| Dimmer Desteği | Evet |
| Işık Kaynağı | LED |
| Abajur Malzemesi | Kristal |
| Ürün Ağırlığı | 85 kg |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Kurulum | Monteli |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Menşe Yeri | Çin, Guangdong |
| Model Numarası | yihaowo-1006 |
| Gövde Rengi | Kristal |
| Kendin Yap Desteği | Evet |
| Uygulama | Oturma Odası |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Güç Markası | Diğerleri |
| Işık Akısı | 4800 lm |
| Karton Başına Birim | 1 |
| Renk Geriverim İndeksi (Ra) | 80 |
| Kullanım Ömrü | 30.000 saat |
| Işın Açısı | 360° |
| Aydınlatma Çözümleri Hizmeti | Proje Kurulumu |
| Ücretsiz Numune | Hayır |
| Ampul Tabanı | LED |
| Logo/Grafik Tasarım | Lazer Baskı |