| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-432 |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 2 Yıl |
| Dimmer Desteği | HAYIR |
| Işık Kaynağı | LED |
| Abajur Malzemesi | Cam |
| Ürün Ağırlığı | 3KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı Uyumluluğu | E27/E24/E14/GU10/G9 |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-432 |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 2 Yıl |
| Dimmer Desteği | HAYIR |
| Işık Kaynağı | LED |
| Abajur Malzemesi | Cam |
| Ürün Ağırlığı | 3KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı Uyumluluğu | E27/E24/E14/GU10/G9 |