| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-7171611 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Cam |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık ve devreler tasarımı, ışık çizimi ve tasarımı |
| Paketin boyutu | 125x125x95cm |
| Ana Malzeme | Bakır + Cam |
| Türü | Çağdaş Klasikler |
| Uygun | İç mekan dekorasyonu Modern lamba |
| Aygıt | Oturma odası, yatak odası, yemek odası |
| Boyut | Müşterinin talebi |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-7171611 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Cam |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık ve devreler tasarımı, ışık çizimi ve tasarımı |
| Paketin boyutu | 125x125x95cm |
| Ana Malzeme | Bakır + Cam |
| Türü | Çağdaş Klasikler |
| Uygun | İç mekan dekorasyonu Modern lamba |
| Aygıt | Oturma odası, yatak odası, yemek odası |
| Boyut | Müşterinin talebi |