| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $999-1,399 |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Oniks Pirinç |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Dimmer Desteği | Hayır |
| Işık Kaynağı | LED |
| Abajur Malzemesi | Cam |
| Ürün Ağırlığı (kg) | 3KG |
| Giriş Voltajı (V) | AC 85-265V |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $999-1,399 |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Oniks Pirinç |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Dimmer Desteği | Hayır |
| Işık Kaynağı | LED |
| Abajur Malzemesi | Cam |
| Ürün Ağırlığı (kg) | 3KG |
| Giriş Voltajı (V) | AC 85-265V |