| Marka Adı: | YH |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | €525.10-612.61 |
| Özellik | Özellik |
|---|---|
| Stil | Modern, Retro |
| Malzeme | Metal, Akrilik, Ahşap, Cam |
| Işık Kaynağı | Entegre LED |
| Renk Sıcaklığı | 3000K / 4500K / 6000K |
| Aydınlatma Yönü | Her Yöne |
| Voltaj | AC 110-240V |
| IP Derecesi | IP 20 |
| Montaj | Masa |
| Ortam | İç Mekan, Kuru |
| Kaplamalar | Siyah + Beyaz, Ahşap + Beyaz, Ceviz + Beyaz |
| Marka Adı: | YH |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | €525.10-612.61 |
| Özellik | Özellik |
|---|---|
| Stil | Modern, Retro |
| Malzeme | Metal, Akrilik, Ahşap, Cam |
| Işık Kaynağı | Entegre LED |
| Renk Sıcaklığı | 3000K / 4500K / 6000K |
| Aydınlatma Yönü | Her Yöne |
| Voltaj | AC 110-240V |
| IP Derecesi | IP 20 |
| Montaj | Masa |
| Ortam | İç Mekan, Kuru |
| Kaplamalar | Siyah + Beyaz, Ahşap + Beyaz, Ceviz + Beyaz |