| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R 13 070,20-16 337,79 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Temel malzeme | Bakır |
| Kapak malzemesi | Cam |
| Işık Kaynağı | Halogen ampuller |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Marka Adı | Yihao. |
| Uygulama | Oturma odası |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Kurulum tarzı | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| IP derecelendirme | IP44 |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 1200 lm |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık Çizimi ve Tasarımı |
| Paketin boyutu | Geleneksel |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R 13 070,20-16 337,79 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Temel malzeme | Bakır |
| Kapak malzemesi | Cam |
| Işık Kaynağı | Halogen ampuller |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Marka Adı | Yihao. |
| Uygulama | Oturma odası |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Kurulum tarzı | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| IP derecelendirme | IP44 |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 1200 lm |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık Çizimi ve Tasarımı |
| Paketin boyutu | Geleneksel |