| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-111538 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | €594.31-680.17 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 12 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | ym-111538 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Sertifikasyon | CE UL |
| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-111538 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | €594.31-680.17 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 12 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | ym-111538 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Sertifikasyon | CE UL |