| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3201119 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $79.99-189.99 |
Yihao Vintage Solid Brass Tulip Double Sconce Restoration Living Room Wall Lamp, zarif aydınlatma çözümleri için cam kristal ve bakır tunç yapısı ile.
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E14 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Destek Dimmer | - Hayır. |
| Garanti | 3 yıl |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton Bireysel Ambalaj |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket birçok modern üretim hattına sahiptir., güçlü bir kapasiteye sahip; şirket, deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ile teknik olarak güçlüdür;Mükemmel bir pazarlama ekibimiz ve nispeten tam bir yurtdışı hizmet ağı (örneğin, Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri var.Lojistik, satış sonrası, vb.) OEM ve ODM müşterilerine yönelik toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme gibi işletmeler için.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3201119 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $79.99-189.99 |
Yihao Vintage Solid Brass Tulip Double Sconce Restoration Living Room Wall Lamp, zarif aydınlatma çözümleri için cam kristal ve bakır tunç yapısı ile.
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E14 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Destek Dimmer | - Hayır. |
| Garanti | 3 yıl |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton Bireysel Ambalaj |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket birçok modern üretim hattına sahiptir., güçlü bir kapasiteye sahip; şirket, deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ile teknik olarak güçlüdür;Mükemmel bir pazarlama ekibimiz ve nispeten tam bir yurtdışı hizmet ağı (örneğin, Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri var.Lojistik, satış sonrası, vb.) OEM ve ODM müşterilerine yönelik toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme gibi işletmeler için.