| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3191130 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $89.99-259.99 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | İptal edildi. |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3191130 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $89.99-259.99 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | İptal edildi. |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Paketleme | Köpük + Karton |