| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-315939 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $274-299.99 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Taş |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-315939 |
| Marka Adı | YH |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Garanti | 3 yıl |
| Kurulum | Yüzey Duvarı Montaj |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-315939 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $274-299.99 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Taş |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-315939 |
| Marka Adı | YH |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Garanti | 3 yıl |
| Kurulum | Yüzey Duvarı Montaj |