| Marka Adı: | YIHAO |
| Model Numarası: | YH125312 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥137.87-206.83 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Plastik |
| Uygulama | Yatak odası. |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| DIY Uyumluluk | - Evet. |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Lamba Işık Akışı | 240 lm |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutu | 12.5 × 24 cm |
| Ürün Ağırlığı | 2.5 kg |
| Çalışma süresi | 40000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Marka Adı: | YIHAO |
| Model Numarası: | YH125312 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥137.87-206.83 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Plastik |
| Uygulama | Yatak odası. |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| DIY Uyumluluk | - Evet. |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Lamba Işık Akışı | 240 lm |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutu | 12.5 × 24 cm |
| Ürün Ağırlığı | 2.5 kg |
| Çalışma süresi | 40000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton |