| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-114922 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-114922 |
| Marka Adı | YH |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Garanti | 3 yıl |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.the company boasts modern production lines with strong technical capacity Şirket güçlü teknik kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptirDeneyimli mühendislik ekibimiz, ürün geliştirme tasarımcılarıyla birlikte yazılım ve donanım mühendislerini de içerir.
Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri ile mükemmel bir pazarlama ekibi ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı sürdürüyoruz.Bu, tasarım da dahil olmak üzere tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar., üretim, lojistik ve OEM ve ODM müşterileri için satış sonrası hizmetleri toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme sektörlerinde.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-114922 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-114922 |
| Marka Adı | YH |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Garanti | 3 yıl |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.the company boasts modern production lines with strong technical capacity Şirket güçlü teknik kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptirDeneyimli mühendislik ekibimiz, ürün geliştirme tasarımcılarıyla birlikte yazılım ve donanım mühendislerini de içerir.
Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri ile mükemmel bir pazarlama ekibi ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı sürdürüyoruz.Bu, tasarım da dahil olmak üzere tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar., üretim, lojistik ve OEM ve ODM müşterileri için satış sonrası hizmetleri toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme sektörlerinde.