| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-1251514 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| ampul tabanı | E27 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Uygulama | Villa |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-1251514 |
| Marka Adı | YH |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 Ra |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-1251514 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| ampul tabanı | E27 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Uygulama | Villa |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-1251514 |
| Marka Adı | YH |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 Ra |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |