| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-1251527 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$528.50-1,057.04 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E27, E26, E12, E14 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50*50*35 cm |
| Karton başına PC | 1 |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Garanti | 3 yıl |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-1251527 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$528.50-1,057.04 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E27, E26, E12, E14 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50*50*35 cm |
| Karton başına PC | 1 |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Garanti | 3 yıl |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |