| Marka Adı: | YIHAO |
| Model Numarası: | YH1256302 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-149.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Demir |
| ampul tabanı | E26, E27, E12, E14 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Uygulama | Dışarıda |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 240 lm |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 2.5 kg |
| Garanti | 3 yıl |
| Marka Adı: | YIHAO |
| Model Numarası: | YH1256302 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-149.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Demir |
| ampul tabanı | E26, E27, E12, E14 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Uygulama | Dışarıda |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Kurulum | Duvara Taşındı, Yüzeye Taşındı |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 240 lm |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 2.5 kg |
| Garanti | 3 yıl |