| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $159-199 |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Temel Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Uygulama | Oturma odası |
| Ürün Boyutları | 5.5W x 3.625D x 14H |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $159-199 |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Temel Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Uygulama | Oturma odası |
| Ürün Boyutları | 5.5W x 3.625D x 14H |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |