| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1920 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $159-199 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3000K. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | 1920 |
| Marka Adı | YH |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | GU10 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Kendin yap | - Hayır. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Proje Aydınlatma Tasarımı |
| Paketin boyutu | 30*50*60cm |
| PC'ler/Ctn | 0.1 |
| Güç markası | Diğerleri |
| Ürün Boyutu | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| Gölge şekli | Oval |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket birçok modern üretim hattına sahiptir., güçlü bir kapasiteye sahip; şirket, deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ile teknik olarak güçlüdür;Mükemmel bir pazarlama ekibimiz ve nispeten tam bir yurtdışı hizmet ağı (örneğin, Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri var.Lojistik, satış sonrası, vb.) OEM ve ODM müşterilerine yönelik toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme gibi işletmeler için.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1920 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $159-199 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3000K. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | 1920 |
| Marka Adı | YH |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | GU10 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Kendin yap | - Hayır. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Proje Aydınlatma Tasarımı |
| Paketin boyutu | 30*50*60cm |
| PC'ler/Ctn | 0.1 |
| Güç markası | Diğerleri |
| Ürün Boyutu | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| Gölge şekli | Oval |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket birçok modern üretim hattına sahiptir., güçlü bir kapasiteye sahip; şirket, deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ile teknik olarak güçlüdür;Mükemmel bir pazarlama ekibimiz ve nispeten tam bir yurtdışı hizmet ağı (örneğin, Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri var.Lojistik, satış sonrası, vb.) OEM ve ODM müşterilerine yönelik toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme gibi işletmeler için.