| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1943 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$840.39-1,051.81 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3000K. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Metal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | GU10 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Kurulum Türü | Çatılı |
| Lamba Boyutu | Büyük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutları | 8.75" W x 3.875" D x 13.625" H |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Paketleme | Bireysel Paketleme |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1943 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$840.39-1,051.81 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3000K. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Metal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | GU10 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Kurulum Türü | Çatılı |
| Lamba Boyutu | Büyük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutları | 8.75" W x 3.875" D x 13.625" H |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Paketleme | Bireysel Paketleme |