| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$523.26-840.39 |
| Renk sıcaklığı | 3000K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 Yıllık Sınırlı |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | GU10 |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 60 |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutları | 4.5 "W x 5.75" D x 16.5 "H |
| Paketin Boyutları | 30x50x60 cm |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 PC |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$523.26-840.39 |
| Renk sıcaklığı | 3000K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 Yıllık Sınırlı |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | GU10 |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 60 |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutları | 4.5 "W x 5.75" D x 16.5 "H |
| Paketin Boyutları | 30x50x60 cm |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 PC |