| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | YH-7211700 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$840.39-1,051.81 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Soft Warm White), 3500K (Warm White), 6000K (Daylight Alert), 5000K (Daylight), 4100K (Neutral White) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E27, E26, E12, E14, G13. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık ve devreler tasarımı, ışık çizimi ve tasarımı |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Model Numarası | YH-7211700 |
| Marka Adı | Yihao. |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 60 lm/w. |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50×50×60 cm |
| Ürün Ağırlığı | 15 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Ürün Adı | LED Duvar Işığı |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | YH-7211700 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$840.39-1,051.81 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Soft Warm White), 3500K (Warm White), 6000K (Daylight Alert), 5000K (Daylight), 4100K (Neutral White) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E27, E26, E12, E14, G13. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık ve devreler tasarımı, ışık çizimi ve tasarımı |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Model Numarası | YH-7211700 |
| Marka Adı | Yihao. |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 60 lm/w. |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50×50×60 cm |
| Ürün Ağırlığı | 15 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Ürün Adı | LED Duvar Işığı |
| Paketleme | Köpük + Karton |