| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1502 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$840.39-1,051.81 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3000K. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | Gu10 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Proje Aydınlatma Tasarımı |
| Paketin boyutu | 30*50*60cm |
| Ürün Boyutu | 5.125 W x 7.5 D x 26" OAH |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 parça |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1502 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$840.39-1,051.81 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3000K. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | Gu10 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Proje Aydınlatma Tasarımı |
| Paketin boyutu | 30*50*60cm |
| Ürün Boyutu | 5.125 W x 7.5 D x 26" OAH |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 parça |