| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-13191051 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $229-399 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 90×90×60 cm |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-13191051 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $229-399 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 70 |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 90×90×60 cm |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |