| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-13191051 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-199 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Ana Malzeme | Bakır + kumaş |
| Uygulama | Oturma odası, ticari alanlar |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Işık verimliliği | 110 lm/w |
| Işık akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Garanti | 3 yıl |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Paketin boyutu | 90×70×50 cm |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-13191051 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-199 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Ana Malzeme | Bakır + kumaş |
| Uygulama | Oturma odası, ticari alanlar |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 |
| Işık verimliliği | 110 lm/w |
| Işık akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Garanti | 3 yıl |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Paketin boyutu | 90×70×50 cm |