| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-0036 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $633.80-653.20 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Uygulama | Oturma odası, yatak odası, otel |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Işık akışı | 110 lm |
| Işık verimliliği | 30 lm/w |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Boyutu | 77x15x15 cm |
| Ürün Ağırlığı | 35 kg |
| Sertifikasyon | CE, RoHS |
| Kişiselleştirme | Evet (DIY kullanılabilir) |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-0036 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $633.80-653.20 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Uygulama | Oturma odası, yatak odası, otel |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Işık akışı | 110 lm |
| Işık verimliliği | 30 lm/w |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Boyutu | 77x15x15 cm |
| Ürün Ağırlığı | 35 kg |
| Sertifikasyon | CE, RoHS |
| Kişiselleştirme | Evet (DIY kullanılabilir) |