| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-008 |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $195-210 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık Çizimi ve Tasarımı, Işık ve Devre Tasarımı |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 30 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50x50x40 cm |
| Ürün Boyutu | 30x30x10 cm |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Sertifikasyon | CE EMC LVD ROHS |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-008 |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $195-210 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E12 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık Çizimi ve Tasarımı, Işık ve Devre Tasarımı |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 30 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50x50x40 cm |
| Ürün Boyutu | 30x30x10 cm |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Sertifikasyon | CE EMC LVD ROHS |