| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-0034 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-129 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 Ra |
| Çizgi açısı | 360° |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| ampul tabanı | E12 |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Garanti | 3 yıl |
| Marka | YIHAOWO |
| Kaynağı | Guangdong, Çin |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-0034 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-129 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 Ra |
| Çizgi açısı | 360° |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| ampul tabanı | E12 |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Garanti | 3 yıl |
| Marka | YIHAOWO |
| Kaynağı | Guangdong, Çin |