| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | YIHAOWO-7171605 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥682.77-1,027.60 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 3 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Ürün Ağırlığı | 20KG |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| DIY Destek | - Evet. |
| Uygulama | Oturma odası |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Güç markası | Diğerleri |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Karton başına birim | 1 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Proje Kurulumu |
| ampul tabanı | E12 |
| Logo/Grafik Tasarım | Lazer Baskı |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | YIHAOWO-7171605 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥682.77-1,027.60 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 3 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Ürün Ağırlığı | 20KG |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| DIY Destek | - Evet. |
| Uygulama | Oturma odası |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Güç markası | Diğerleri |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Karton başına birim | 1 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Proje Kurulumu |
| ampul tabanı | E12 |
| Logo/Grafik Tasarım | Lazer Baskı |