| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-0033 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥2,062.78-2,195.88 |
Profesyonel üretim kalitesi ve kapsamlı hizmet çözümleri ile zarif oturma odası dekorasyonu aydınlatması.
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 3 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Ürün Ağırlığı | 20KG |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Kurulum | Çatılı |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Kendin yap | - Evet. |
| Uygulama | Oturma odası |
| Lamba Işık Akışı | 4800 lm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd, aydınlatma ürünlerinin tasarımı, Ar-Ge, üretimi ve ticaretiyle uğraşan profesyonel bir üreticidir.ISO 14001, ve ISO 45001 sertifikaları ile, 300.000-400.000 set güçlü üretim kapasitesini sürdürüyoruz.
Profesyonel teknik ekibimiz yazılım / donanım mühendislerini ve ürün geliştirme tasarımcılarını içerir.Belediye yönetimi, ev dekorasyonları ve dış mekan uygulamaları.
Tam bir mühendislik tasarım ekibi, doğru çizimler üretebilen ve yeni ürün tasarımında ve yapısal optimizasyonda işbirliği yapabilen.
Tüm ürünler için mutlak kalite güvencesini sağlamak için hammaddelerin katı bir seçimi.
Yetenekli kaynak teknisyenleri, güvenilir arayüzleri ve yapısal bütünlüğünü sağlamak için her ürünü elle kaynaklar.
Renk gereksinimlerine göre çoklu cilalama süreçleri, ürün ömrünün uzatılması için renk doğruluğunu ve daha fazla korozyon direncini sağlar.
Sonraki üretim aşamalarına geçmeden önce renk farklılıklarını ortadan kaldırmak için detaylı renk karşılaştırması ile müşteri renk paletlerine göre hassas boyalama.
Deneyimli ustalar tarafından el montajı, kapsamlı aksesuar eşleşmesi ve hazırlanmasından sonra.
Özel kalite denetim personeli, ürünlerin müşteri denetiminden önce teslimat standartlarına uygun olmasını sağlar.
Gerektiğinde ahşap çerçeve desteğiyle profesyonel ambalaj, sağlam teslimatı sağlamak için katı denetimle kapsamlı nakliye rotası desteği.
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-0033 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥2,062.78-2,195.88 |
Profesyonel üretim kalitesi ve kapsamlı hizmet çözümleri ile zarif oturma odası dekorasyonu aydınlatması.
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 3 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Bakır |
| Ürün Ağırlığı | 20KG |
| Giriş Voltajı | 110V |
| Kurulum | Çatılı |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Kendin yap | - Evet. |
| Uygulama | Oturma odası |
| Lamba Işık Akışı | 4800 lm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd, aydınlatma ürünlerinin tasarımı, Ar-Ge, üretimi ve ticaretiyle uğraşan profesyonel bir üreticidir.ISO 14001, ve ISO 45001 sertifikaları ile, 300.000-400.000 set güçlü üretim kapasitesini sürdürüyoruz.
Profesyonel teknik ekibimiz yazılım / donanım mühendislerini ve ürün geliştirme tasarımcılarını içerir.Belediye yönetimi, ev dekorasyonları ve dış mekan uygulamaları.
Tam bir mühendislik tasarım ekibi, doğru çizimler üretebilen ve yeni ürün tasarımında ve yapısal optimizasyonda işbirliği yapabilen.
Tüm ürünler için mutlak kalite güvencesini sağlamak için hammaddelerin katı bir seçimi.
Yetenekli kaynak teknisyenleri, güvenilir arayüzleri ve yapısal bütünlüğünü sağlamak için her ürünü elle kaynaklar.
Renk gereksinimlerine göre çoklu cilalama süreçleri, ürün ömrünün uzatılması için renk doğruluğunu ve daha fazla korozyon direncini sağlar.
Sonraki üretim aşamalarına geçmeden önce renk farklılıklarını ortadan kaldırmak için detaylı renk karşılaştırması ile müşteri renk paletlerine göre hassas boyalama.
Deneyimli ustalar tarafından el montajı, kapsamlı aksesuar eşleşmesi ve hazırlanmasından sonra.
Özel kalite denetim personeli, ürünlerin müşteri denetiminden önce teslimat standartlarına uygun olmasını sağlar.
Gerektiğinde ahşap çerçeve desteğiyle profesyonel ambalaj, sağlam teslimatı sağlamak için katı denetimle kapsamlı nakliye rotası desteği.