| Model Numarası: | YH-7211653 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,099-1,199 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz), 5000K (Gündüz), 4100K (Nötr Beyaz), 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E26, E27, E12, E14, G13 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık ve devreler tasarımı, ışık çizimi ve tasarımı |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Uygulama | Yatak odası. |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-7211653 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 60 lm/w. |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50x50x60cm |
| PC'ler/karton | 1 |
| Ürün Ağırlığı | 12 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Ürün Adı | LED Duvar Işığı |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Tasarım | OEM ODM Hizmetleri |
| Model Numarası: | YH-7211653 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,099-1,199 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz), 5000K (Gündüz), 4100K (Nötr Beyaz), 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E26, E27, E12, E14, G13 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işık ve devreler tasarımı, ışık çizimi ve tasarımı |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Uygulama | Yatak odası. |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-7211653 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 60 lm/w. |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 50x50x60cm |
| PC'ler/karton | 1 |
| Ürün Ağırlığı | 12 kg |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Ürün Adı | LED Duvar Işığı |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Tasarım | OEM ODM Hizmetleri |