| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3181609 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥620.63-1,655.12 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E27 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| Uygulama | Oturma odası, banyo, yatak odası, koridor |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Yüzeyde, duvarda yerleştirilmiş |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Düşük Renkli Destek | - Hayır. |
| Garanti | 3 yıl |
| Sertifikasyon | CE EMC LVD ROHS |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 Ra |
| Model Numarası | YH-3181609 |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3181609 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥620.63-1,655.12 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| ampul tabanı | E27 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Gölge rengi | Beyaz |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| Uygulama | Oturma odası, banyo, yatak odası, koridor |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Kurulum | Yüzeyde, duvarda yerleştirilmiş |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Düşük Renkli Destek | - Hayır. |
| Garanti | 3 yıl |
| Sertifikasyon | CE EMC LVD ROHS |
| Renk Gösterimi İndeksi | 70 Ra |
| Model Numarası | YH-3181609 |