| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3131610 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥3,448.24-5,517.22 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Demir |
| ampul tabanı | E27 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Demir |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Sanayi |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Garanti | 3 yıl |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Ana Malzeme | Metal |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir dış ticaret şirketi.Deneyimli mühendisler ve ürün geliştirme tasarımcıları tarafından desteklenen güçlü teknik yetenekleri koruruz..
Kapsamlı hizmet ağımız, Dusseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'deki lojistik depolama merkezlerini ve satış sonrası hizmet merkezlerini içerir.OEM ve ODM müşterileri için tam tek duraklı çözümler sunmamızı sağlarToptan satış, perakende ve mühendislik müşterilerine tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetlerle hizmet veriyoruz.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-3131610 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥3,448.24-5,517.22 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Demir |
| ampul tabanı | E27 |
| Işık Kaynağı | Kızgın ampul veya LED ampul |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Otomatik Cad Düzenlemesi |
| Gölge malzemesi | Demir |
| Uygulama | Oturma odası |
| Tasarım Tarzı | Sanayi |
| Giriş Voltajı | 110-120V |
| Malzeme Türü | Duvar lambaları |
| Lamba Işık Verimliliği | 110 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 110 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Garanti | 3 yıl |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Ana Malzeme | Metal |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir dış ticaret şirketi.Deneyimli mühendisler ve ürün geliştirme tasarımcıları tarafından desteklenen güçlü teknik yetenekleri koruruz..
Kapsamlı hizmet ağımız, Dusseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'deki lojistik depolama merkezlerini ve satış sonrası hizmet merkezlerini içerir.OEM ve ODM müşterileri için tam tek duraklı çözümler sunmamızı sağlarToptan satış, perakende ve mühendislik müşterilerine tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetlerle hizmet veriyoruz.