| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-489 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Gölge malzemesi | Alabaster |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Renk Seçenekleri | Özel Renk Var |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-489 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Gölge malzemesi | Alabaster |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Renk Seçenekleri | Özel Renk Var |