| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-499 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Destek Dimmer | - Hayır. |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Boyutları | Küçük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Renk Seçenekleri | Özel Renk |
| OEM/ODM | Evet - OEM ODM sağlıyoruz |
| Paketleme | Köpük + Karton + Ahşap çerçeve |
| Kullanımı | Otel Ev İç Dekoratif Işıkları |
| Tasarım | Özel tasarımlar |
| LED ışık kaynağı | LED Cam Işık |
| Sertifikasyon | CE UL |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-499 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Destek Dimmer | - Hayır. |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Boyutları | Küçük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Renk Seçenekleri | Özel Renk |
| OEM/ODM | Evet - OEM ODM sağlıyoruz |
| Paketleme | Köpük + Karton + Ahşap çerçeve |
| Kullanımı | Otel Ev İç Dekoratif Işıkları |
| Tasarım | Özel tasarımlar |
| LED ışık kaynağı | LED Cam Işık |
| Sertifikasyon | CE UL |