| Marka Adı: | YIHOAWO |
| Model Numarası: | yh3221559 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-399.98 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Çizgi açısı | 180° |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Lamba Işık Akışı | 1935 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Marka Adı: | YIHOAWO |
| Model Numarası: | yh3221559 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-399.98 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Çizgi açısı | 180° |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Lamba Işık Akışı | 1935 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |