| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-11271203 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $399.99-499.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | ym-11271203 |
| Vücut rengi | Altın |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Ücretsiz Örnek | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Paketin boyutu | 115*115*75CM |
| Sertifikasyon | CE UL |
| Tasarım | Özel tasarımlar |
| OEM/ODM | Kullanılabilir |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-11271203 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $399.99-499.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | ym-11271203 |
| Vücut rengi | Altın |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Ücretsiz Örnek | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Paketin boyutu | 115*115*75CM |
| Sertifikasyon | CE UL |
| Tasarım | Özel tasarımlar |
| OEM/ODM | Kullanılabilir |
| Paketleme | Köpük + Karton |