| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-13825630 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $594-669 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Demir |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | ym-13825630 |
| Uygulama | Oturma odası |
| Çizgi açısı | Geleneksel |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| DIY Destek | - Evet. |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Lamba Boyutları | Küçük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Türü | İç mekan aydınlatma aksesuarları |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-13825630 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $594-669 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Demir |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | ym-13825630 |
| Uygulama | Oturma odası |
| Çizgi açısı | Geleneksel |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| DIY Destek | - Evet. |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Lamba Boyutları | Küçük |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Türü | İç mekan aydınlatma aksesuarları |
| Paketleme | Köpük + Karton |