| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | ym-1191423 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥3,448.24-4,137.90 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme Mümkün |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 14 kg |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kişiselleştirme | Kendin Yap |
| Lamba Işık Akışı | 95 lm/W |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Renk Seçenekleri | Özel Renkler Mümkün |
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | ym-1191423 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥3,448.24-4,137.90 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme Mümkün |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 14 kg |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kişiselleştirme | Kendin Yap |
| Lamba Işık Akışı | 95 lm/W |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Renk Seçenekleri | Özel Renkler Mümkün |