| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-1241833 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥4,137.90-6,896.54 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 8kg |
| Gölge malzemesi | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Uygulama | Otel |
| Çizgi açısı | Geleneksel |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Paketin boyutu | 110×110×75cm |
| Renk | Özel Renk |
| Ana Uygulama | Dekoratif Işıklandırma |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Sertifikasyon | CE UL |
| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-1241833 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥4,137.90-6,896.54 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 8kg |
| Gölge malzemesi | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Uygulama | Otel |
| Çizgi açısı | Geleneksel |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 95lm/w |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Paketin boyutu | 110×110×75cm |
| Renk | Özel Renk |
| Ana Uygulama | Dekoratif Işıklandırma |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Sertifikasyon | CE UL |