| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | ym-1111122044 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $699-799.99 |
| Vücut malzemesi | Bakır, Bakır |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Işık Kaynağı | LED |
| Işık akışı | 95lm/w |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 90 |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 15 kg |
| Çizgi açısı | Özelleştirilebilir |
| Vücut rengi | Altın (Özel Renkler Mümkün) |
| Boyutları | Özel Boyutlar |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Sertifikasyon | RoHS, CE |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | ym-1111122044 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $699-799.99 |
| Vücut malzemesi | Bakır, Bakır |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Işık Kaynağı | LED |
| Işık akışı | 95lm/w |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 90 |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 15 kg |
| Çizgi açısı | Özelleştirilebilir |
| Vücut rengi | Altın (Özel Renkler Mümkün) |
| Boyutları | Özel Boyutlar |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Sertifikasyon | RoHS, CE |
| Paketleme | Köpük + Karton |