| Marka Adı: | Yihaowo |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $699-799 |
Yüksekliği ayarlanabilen ve kaliteli K9 kristal yapısı olan zarif çok katmanlı oval kolye ışığı, apartman oturma odaları ve ticari alanlar için tasarlanmıştır.
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Vücut malzemesi | Kristal |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Ürün Ağırlığı | 7 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| ampul tabanı | E14 |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra80 |
| Kişiselleştirme | DIY & Özel Tasarımlar Mümkün |
| Yaşam süresi | 1000 Saat |
| Sertifikasyon | UL, CE Sertifikası |
Ev dekorasyonu, otel aydınlatması, restoran ortamı ve çeşitli ticari aydınlatma çözümleri için idealdir.
Yihao Lighting, aydınlatma ürünleri tasarımında, üretiminde ve ticaretinde uzmanlaşmış kapsamlı bir dış ticaret şirketi.000 metrekarelik modern üretim hatlarıyla üretim tesisi, deneyimli mühendisler ve ürün geliştirme tasarımcıları tarafından desteklenen güçlü teknik yetenekleri koruyoruz.
| Marka Adı: | Yihaowo |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $699-799 |
Yüksekliği ayarlanabilen ve kaliteli K9 kristal yapısı olan zarif çok katmanlı oval kolye ışığı, apartman oturma odaları ve ticari alanlar için tasarlanmıştır.
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Vücut malzemesi | Kristal |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Ürün Ağırlığı | 7 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| ampul tabanı | E14 |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra80 |
| Kişiselleştirme | DIY & Özel Tasarımlar Mümkün |
| Yaşam süresi | 1000 Saat |
| Sertifikasyon | UL, CE Sertifikası |
Ev dekorasyonu, otel aydınlatması, restoran ortamı ve çeşitli ticari aydınlatma çözümleri için idealdir.
Yihao Lighting, aydınlatma ürünleri tasarımında, üretiminde ve ticaretinde uzmanlaşmış kapsamlı bir dış ticaret şirketi.000 metrekarelik modern üretim hatlarıyla üretim tesisi, deneyimli mühendisler ve ürün geliştirme tasarımcıları tarafından desteklenen güçlü teknik yetenekleri koruyoruz.