| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-418 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Gölge malzemesi | Alabaster |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 95 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Ücretsiz Örnek | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Renk | Özel Renk |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99-418 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Gölge malzemesi | Alabaster |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 95 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Ücretsiz Örnek | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Renk | Özel Renk |