| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $399-899 |
| Vücut malzemesi | Bakır, Demir, Ceviz Fineri, Üst Taneler Deri |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 2 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Hayır. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
Yihao LightingYüksek kaliteli aydınlatma ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir dış ticaret işletmesidir.
Modern üretim hatlarıyla 3.000 metrekarelik bir üretim tesisi ile Yihao, güçlü üretim kapasitesini ve teknik uzmanlığını koruyor.Deneyimli mühendislik ekibimiz, yeniliklere adanmış yazılım / donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcılarını içerir.
Tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere OEM ve ODM müşterileri için kapsamlı tek durak çözümleri sağlıyoruz.Küresel destek ağıma Düsseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve servis tesisleri dahildir., Almanya ve Pleasanton, ABD.
Dünyayı aydınlat, evimizi aydınlat!
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $399-899 |
| Vücut malzemesi | Bakır, Demir, Ceviz Fineri, Üst Taneler Deri |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 2 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Hayır. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Ürün Ağırlığı | 3 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
Yihao LightingYüksek kaliteli aydınlatma ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir dış ticaret işletmesidir.
Modern üretim hatlarıyla 3.000 metrekarelik bir üretim tesisi ile Yihao, güçlü üretim kapasitesini ve teknik uzmanlığını koruyor.Deneyimli mühendislik ekibimiz, yeniliklere adanmış yazılım / donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcılarını içerir.
Tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere OEM ve ODM müşterileri için kapsamlı tek durak çözümleri sağlıyoruz.Küresel destek ağıma Düsseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve servis tesisleri dahildir., Almanya ve Pleasanton, ABD.
Dünyayı aydınlat, evimizi aydınlat!