| Marka Adı: | Yihaowo |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $399-499 |
| Vücut malzemesi | Kristal |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Diğerleri |
| Garanti | 3 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | Diğerleri |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Ürün Ağırlığı | 6.5 KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Şekli | Oval |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Yaşam süresi | 3000 saat |
| ampul tabanı | E12 |
| Logo/Desen | Lazer Baskı |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir.Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü bir teknik gücü koruyoruz.
Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf, Almanya ve Pleasanton'daki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil),ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlarHizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.
Dünyayı aydınlat, evimizi aydınlat!
| Marka Adı: | Yihaowo |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $399-499 |
| Vücut malzemesi | Kristal |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Diğerleri |
| Garanti | 3 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | Diğerleri |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Ürün Ağırlığı | 6.5 KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Şekli | Oval |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Yaşam süresi | 3000 saat |
| ampul tabanı | E12 |
| Logo/Desen | Lazer Baskı |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir.Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü bir teknik gücü koruyoruz.
Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf, Almanya ve Pleasanton'daki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil),ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlarHizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.
Dünyayı aydınlat, evimizi aydınlat!