| Model Numarası: | YH-7211539 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $98.99-999.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | YH-7211539 |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | İçişleri Bakanlığı |
| Vücut rengi | Altın |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Hayır. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Ücretsiz Örnek | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Model Numarası: | YH-7211539 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $98.99-999.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | YH-7211539 |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | İçişleri Bakanlığı |
| Vücut rengi | Altın |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Hayır. |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Ücretsiz Örnek | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |