| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1008 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,590-1,890 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 KG |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | Yihaowo-1008 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Uygulama | Oturma odası |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Beyaz |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Özellik | El yapımı |
| Ücretsiz numune | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 4800 lm |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 115×115×95cm |
| PC'ler/karton | 1 |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| Şekli | Düzensiz. |
| Tarzı | Amerikan Tarzı |
| Ana Malzeme | Bakır + Kristal |
| Renk | Özel Renk |
| Kullanımı | Ev Işığı Dekorasyonu |
| Türü | Çağdaş Klasikler |
| Uygun | Yatak odası, oturma odası, kapalı |
| Aygıt | Ofis, Ev, Atölye, Süpermarket, Ev |
| Boyut | Müşterinin talebi |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1008 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,590-1,890 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 KG |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | Yihaowo-1008 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Uygulama | Oturma odası |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Beyaz |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Özellik | El yapımı |
| Ücretsiz numune | - Hayır. |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 4800 lm |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Paketin boyutu | 115×115×95cm |
| PC'ler/karton | 1 |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| Şekli | Düzensiz. |
| Tarzı | Amerikan Tarzı |
| Ana Malzeme | Bakır + Kristal |
| Renk | Özel Renk |
| Kullanımı | Ev Işığı Dekorasyonu |
| Türü | Çağdaş Klasikler |
| Uygun | Yatak odası, oturma odası, kapalı |
| Aygıt | Ofis, Ev, Atölye, Süpermarket, Ev |
| Boyut | Müşterinin talebi |