| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1010 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,467-1,669 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model Numarası | Yihaowo-1010 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Garanti | 3 yıl |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1010 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,467-1,669 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model Numarası | Yihaowo-1010 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Garanti | 3 yıl |