| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-006 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R 30 810,33-34 053,52 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Kristal |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Model Numarası | Yihaowo-006 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Oturma odası |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Beyaz |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 Ra |
| Kişiselleştirme | - Evet. |
| Özellik | Temiz el yapımı |
| Kurulum | Çatılı |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Lamba Boyutu | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ana Malzeme | Bakır + Kristal |
| Tarzı | Amerikan Tarzı |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | Yihaowo-006 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R 30 810,33-34 053,52 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Kristal |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Model Numarası | Yihaowo-006 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Oturma odası |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Beyaz |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 Ra |
| Kişiselleştirme | - Evet. |
| Özellik | Temiz el yapımı |
| Kurulum | Çatılı |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Lamba Boyutu | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ana Malzeme | Bakır + Kristal |
| Tarzı | Amerikan Tarzı |