| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1010 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $650-850 |
| Model Numarası | Yihaowo-1010 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Vücut rengi | Altın |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Çizgi açısı | 360° |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 80 |
| ampul tabanı | E12 |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Paketin boyutu | 150x150x80 cm |
| Garanti | 3 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | yihaowo-1010 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $650-850 |
| Model Numarası | Yihaowo-1010 |
| Marka Adı | YIHAOWO |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Vücut rengi | Altın |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC 110V (± 10%) |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Işık akışı | 4800 lm |
| Çizgi açısı | 360° |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 80 |
| ampul tabanı | E12 |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 30 kg |
| Paketin boyutu | 150x150x80 cm |
| Garanti | 3 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |